Yeni Reduced price!
Yüksek kalite Çin PBX fabrika doğrudan kaynağı SV308 MINI PABX Ofis Telefon sistemi/3 ile/8 out-SOHO iş çözümü

Yüksek kalite Çin PBX fabrika doğrudan kaynağı SV308 MINI PABX Ofis Telefon sistemi/3 ile/8 out-SOHO iş çözümü

₺248.72

Yeni ürün

Stokta var

Etiketler: Ucuz Yüksek kalite Çin PBX fabrika doğrudan kaynağı SV308 MINI PABX Ofis Telefon sistemi/3 ile/8 out SOHO iş çözümü, Yüksek Kalite Yüksek kalite Çin PBX fabrika doğrudan kaynağı SV308 MINI PABX Ofis Telefon sistemi/3 ile/8 out-SOHO iş çözümü, Çin pbx Tedarikçiler.

ürün Adı: MINI-PABX
(3 CO hatları x 8 Uzantıları)
modeli: SV308
otomatik Telefon Sistemi
bu SOHO-PBX SV-308 sistemi için ideal bir telefon sistemi küçük ofisler ve ev ofisleri. kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. tüm standart özellikleri vardır karşılaştırılabilir piyasada bu pahalı PBX sistemleri. mevcut analog telefonları ile çalışır ve gerekmez satın almak için ekstra para harcamak tescilli telefonlar ile çalışmak PBX.
kurulum basit, hiçbir özel araçlar, test cihazları veya teknik becerileri gereklidir. birim kutunun dışında otomatik olarak çalışmak için programlanmış olmuştur.
SV308 PBX Resimleri Göstermek:
SOHO-PBX SV308 Özellikleri
1) Doğrudan veya Dolaylı Arama Modu
yerleştirmek için bir çağrı, bir kullanıcı doğrudan çevirmeli telefon numarasını denilen parti (doğrudan Arama Modu). veya dolaylı olarak ilk çevirirken erişim haneli '9' tarafından takip telefon numarası (dolaylı Arama Modu)
2) Otomatik Görevli Modu
arayan bir kullanıcı dinlemek olacak önceden kaydedilmiş tebrik mesajı (OGM yaklaşık 10 saniye içinde uzunluk, eg için satış departmanı tuşlayın 601, mühendislik departmanı tuşlayın 602...) zaman otomatik görevli açıldığında. otomatik görevli olacak sonra kolu arayanın yanıtı ve daha sonra aramayı bağlamak için uygun uzatma.
3) Operatör modu
gelen bir çağrı çalacak bir veya bazı belirlenmiş uzantıları; herhangi uzatma olsun zil veya değil çağrı almak mümkün olduğunu.
4) Çağrı tutma, transferi
gelen aramalar konabilir tutun ve herhangi bir uzantısı transfer misdials üzerinde bile herhangi bir sınırı olmadan.
5) Arayan KIMLIĞI (FSK/DTMF/Bellcore)
The SV-308 alma yeteneğine sahiptir FSK/DTMF (Bellcore standart) yerel telefon şirketi gönderilen arayan kimliği. The telefonlar olmalıdır DTMF caller id algılama yetenekleri ve hizmet abone olmalıdır.

Marka Adı vtelecom
Model Numarası SV-308
color black
Certificate CE
External CO Trunks 3
Internal Extensions 8
Place of Origin Guangdong, China (Mainland)
Programming by analog phone Yes
Ext. support ordinary/simple phones Yes
Support door phone and doolock Yes
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 23cm x 20cm x 5cm (9.06in x 7.87in x 1.97in)

Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

İlgili ürünler