Yeni Reduced price!
Çin Tıbbı Bitki Mantar Tedavi Kaldırma Tırnak Mantar Uçucu OilInfection Lavanta Mantar Tırnak Bakımı Anti-Mantar L3

Çin Tıbbı Bitki Mantar Tedavi Kaldırma Tırnak Mantar Uçucu OilInfection Lavanta Mantar Tırnak Bakımı Anti-Mantar L3

₺9.46

-30%

₺13.69

Yeni ürün

Stokta var

Etiketler: Ucuz Çin Tıbbı Bitki Mantar Tedavi Kaldırma Tırnak Mantar Uçucu OilInfection Lavanta Mantar Tırnak Bakımı Anti Mantar L3, Yüksek Kalite Çin Tıbbı Bitki Mantar Tedavi Kaldırma Tırnak Mantar Uçucu OilInfection Lavanta Mantar Tırnak Bakımı Anti-Mantar L3, Çin Yamalar Tedarikçiler.


Çin Herb tırnak mantarı Kaldırma Tırnak Onarım Tedavisi Uçucu OilInfection Lavanta Mantar Tırnak Bakımı Uçucu Anti-Mantar L3
Lavanta Mantar Tırnak Tedavi uçucu yağ Tırnak Sanat ve Araçları Onikomikoz Çivi Sağlıklı Büyümek Tırnak Tedavi Teşvik Adı: Lavanta Mantar Tırnak Tedavisi uçucu yağ Sloganı: Tırnak Tedavi Onikomikoz Çivi Sağlıklı Büyümek Net Ağırlık: 0.34 fl. Oz/10 ml Ambalaj: 1 ps Ürün Özellikleri: Bu ürün içerir lavanta özü, hangi mantar enfeksiyonu neden onikomikoz tedavi edebilirsiniz, atrofi, kusurları, kalınlaşma, kırılması, sararma, kaybı vb. uzun süreli kullanımı üretimi teşvik hücresel proteinler ve güçlendirir onarım fonksiyonu çivi, böylece çivi sağlıklı büyümek. Kullanım kapsamı: tırnak sorunları ile insanlar için Uygun. Malzemeler: LAVANDULA, ANGUSTIFOLIA (LAVANTA) YAĞ, BUTYLENE GLIKOL, ARTEMISIS ARGYI ÖZÜ, PHRYMA LEPTOSTACHYA ÖZÜ, BORIK ASIT, RHEUM ŞIFALı ÖZÜ, SALVIA MILTIORRHIZA ÖZÜ, PUERARIA LOBATA ÖZÜ, PORTULACA OLERACEA ÖZÜ, SOPHORA FLAVESCENS ÖZÜ, SCROPHULARIA NINGPOENSIS ÖZÜ Kullanım Yöntemi: Yıkama sizin eller ve ayaklar ürünü kullanmadan önce, sonra kurutma, ürün tırnak doğrudan alan uygulayın, ve kuru sonra bir kez her uygulama. Bu önerdi uygulamak için 2 3 kez günlük.
Pls not: Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resmi öğenin reflectthe gerçek.

renk Kırmızı
Marka Adı Sumifun
Model Numarası SA050596
uygulama Other
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 3cm x 3cm x 7cm (1.18in x 1.18in x 2.76in)

Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

İlgili ürünler